درباره شمه

بارگذاری اثر من!
تیکت سامانه خرید بلیط اینترنتی

شمه کیست ؟

شرکت پیشگامان پردازش ایلیا ناردانه با هدف کمک به تقویت زیرساختهای فضای مجازی کشور تاسیس شده است. تارنمای شبکه مجازی معارفه هنرمندان (شمه) بعنوان اولین شبکه مجازی تخصصی هنری کشور در سال 95 تاسیس شده و خدماتی نظیر فروش آثار هنری، صفحه برگزاری جشنواره و بلیط فروشی را در اختیار مخاطبان هنری خود قرار داده است.

شمه چه می کند ؟

شمه چه می کند ؟

شمه به عنوان اولین شبکه اجتماعی تخصصی هنری در کشور با فراهم آوردن فضای مناسب برای تعامل و هم اندیشی هنرمندان تازه کار و حرفه ای ، ایجاد تنها صفحه ی اینترنتی فول داینامیک برگزاری جشنواره، ایجاد فروشگاه آثار هنری برگزیدگان جشنواره ها و ارائه اخبار هنری در صدد است تا مقوله خدمت رسانی به هنرمندان را در فضا اینترنت بازتعریف نماید.

جشنواره آنلاین

جشنواره آنلاین:

جشنواره « آنلاین » به جشنواره ای اطلاق می شود که بخشی از فرایند اجرایی آن در فضای «اینترنت» انجام شود. با توجه به بدیع بودن این ایده در جامعه هنری، در شرایط فعلی بعضی از مراحل بصورت اینترنتی (آنلاین) انجام می شود و سایر مراحل نظیر مراسم اختتامیه و... بصورت فیزیکی و به سبک و سیاق سابق انجام خواهد شد. با توجه به مزایای متعدد انتقال بستر اجرایی جشنواره به فضای مجازی (مزایایی نظیر کاهش هزینه و مخاطرات ارسال اثر)، امید است که در آینده نزدیک بخش های بیشتری از جشنواره های هنری در فضای مجازی قابل تعریف و اجرا باشد.

شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی

شبکهٔ اجتماعی ساختاری اجتماعی است که از گره هایی(که عموما فردی یا سازمانی هستند) تشکیل شده‌است که توسط یک یا چند نوع خاص از وابستگی به هم متصل اند

Top